MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 7085350
nr 708 5350
Sideboard
50/60-tal, Teak, längd: 170, djup: 42, höjd: 74
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 17:43:47
1.000 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.900 kr
1.700 kr